O nas

Witaj w Agge

Miło nam Cię poznać!

Bezpieczny Zysk z Nieruchomości

Bezpieczny zysk z nieruchomości to nie slogan reklamowy. To obietnica jakości, jaką docenisz. Inwestowanie w nieruchomości często wiąże się z ryzykiem, w większości niepotrzebnym. Wierzymy, że ryzyka można skutecznie unikać, i tego wymagamy od naszych rozwiązań.

Zaopiekowane kwestie prawne, wytrawna analityka rynku nieruchomości, precyzyjne i skuteczne procedury działania, ciągły rozwój i automatyzacja czynności inwestora - to właśnie Agge.

Cenimy

Rozwój

Działamy na rynku analiz statystycznych od 5 lat, to raczej rzadkość wśród polskich firm. Kiedy patrzymy wstecz, kim wtedy byliśmy i porównujemy do dzisiaj, jesteśmy w zupełnie innym miejscu.

Jedyną pewną drogą do zysków jest rozwój, a rozwój wymaga nowych doświadczeń. Dlatego traktujemy świat jako pełen wyzwań, jednocześnie wciąż ucząc się od najlepszych specjalistów. To im, oraz ciężkiej pracy, zawdzięczamy to, gdzie jesteśmy.

Stawiamy na

Efektywność

Dla nas kluczem do sukcesu jest zaawansowana matematyka i odpowiednia strategia. Inwestujemy z użyciem metod statystycznych. Jednocześnie wciąż szukamy sposobów, by uczynić inwestowanie bezpiecznym, automatycznym i możliwie najbardziej zyskownym procesem.

Różni znajomi zaczęli pytać – “Ej, ale jak wy to robicie?”, nie mając pojęcia, że inwestowanie w nieruchomości może być tak bezpieczne i jednocześnie zyskowne.

Z tego jesteśmy dumni

Znamy się na rynku nieruchomości

+15 tys.

Przeanalizowanych transakcji nieruchomości

250%

Zadowolonych klientów

+ 30

czynników, jakie bierzemy pod uwage w trakcie Analizy Rynku Nieruchomości

Tak możemy Ci pomóc

Umów się na krótka rozmowę. To nic nie kosztuje.

0