Nasza oferta

Analiza rynku nieruchomości PRO

Dobrze przeprowadzona analiza rynku jest jednym z pierwszych kroków, które należy wykonać. Przeanalizujemy wszystkie dane transakcyjne dla Twojego bezpiecznego zysku. Dowiesz się, po ile kupić mieszkanie w danym miejscu, żeby to była okazja. Po ile na pewno sprzedasz. Jaka maksymalna cena sprzedaży będzie do przełknięcia dla potencjalnych nabywców. Zdiagnozujemy wahania równowagi rynku i spostrzeżemy Cię, jeśli znajdziemy coś niebezpiecznego. Mając taki przepis na działanie, pozostanie już tylko jechać w teren i wybierać.

Symulator Inwestycyjny PRO

Zastanawiasz się jak ocenić rentowność inwestycji? Boisz się, że zabierze Ci to dużo czasu? Nic bardziej mylnego! Przygotowany przez nas symulator pozwoli Ci w krótkim czasie obliczyć, ile zyskasz na inwestycji w dane mieszkanie. Porównasz także opłacalność kilku projektów. Jeśli bierzesz kredyt – dowiesz się, który będzie najbardziej opłacalny dla akurat tego mieszkania. A wszystko to w wygodnej formie arkusza kalkulacyjnego.

Konsultacja biznesowa

Dobra decyzja na początku działalności jest kluczem do sukcesu. Pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc Ci wybrać najlepszą z możliwych opcji w Twoim biznesie.

Analiza stanu prawnego

Jakie dokumenty należy sprawdzić zanim podejmie się decyzję o zakupie mieszkania? O czym warto pamiętać, co powinno wzbudzić Twoją wątpliwość? Warto, abyś poznał wszystkie aspekty prawne nieruchomości. Wszystko po to, by uchronić Cię przed kosztownymi błędami.

Wzory umów = Bezpieczny zakup

W oparciu o własne doświadczenie i wiedzę najlepszych prawników proponujemy Ci zbiór solidnych umów, chroniących Twoje interesy. Wszystko, o czym powinieneś pamiętać przed podpisaniem umowy w jednym dokumencie, uszytym na inwestorską miarę.

Umów się na krótką rozmowę. To nic nie kosztuje.