Konsultacja biznesowa

Rynek nieruchomości pełen jest różnego rodzaju ryzyk. Na część z nich masz wpływ, a na część niestety nie masz wpływu. Masz wpływ na kwestie analityczne: możesz wybrać miasto, w którym chcesz inwestować, zdecydować w co konkretnie włożysz pieniądze, czyje pieniądze zainwestujesz (swoje, banku?), określić co będzie dla Ciebie opłacalne, a co nie. Masz wpływ na kwestie prawne i podatkowe: możesz sprawić, by przepisy działały na Twoją korzyść. Nie masz wpływu na kwestie losowe i związane z działalnością innych osób, jak ekipy remontowej czy najemcy. Przed każdym z rodzajów ryzyka możesz się zabezpieczyć.

A może nie wiesz jak zacząć inwestować w nieruchomości? Jak wykorzystać swoje możliwości do znacznego zwiększenia swoich zarobków dzięki nieruchomościom?Podnajem, wynajem, a może flipy? - co wybrać, co będzie najlepsze dla Ciebie?

Inwestujemy od 6 lat. Nie każdy z nas jest prawnikiem czy doradcą podatkowym, ale z powodzeniem stosujemy przepisy prawne i podatkowe. Możesz skorzystać z naszej konsultacji. Razem wszystko sprawdzimy, policzymy, zweryfikujemy. Zyskasz dodatkowy punkt widzenia, który oświetli Ci drogę. Dzięki temu pewniej będziesz iść.

Kiedy nie masz pewności, co robić, dobrze jest poradzić się kogoś, kto zna się na rzeczy. Lepiej zrobić to teraz, niż stracić pieniądze i wpędzić się w kłopoty.

Pomoże ocenić, czy dane mieszkanie nadaje się pod inwestycję

Wskaże Ci rozwiązania, które najlepiej zabezpieczą Twoje interesy

Wskaże Ci potencjalne pułapki w Twoim planie itsposoby ich ominięcia

Dokładnie policzy razem z Tobą, ile zarobisz na danej inwestycji i jakie jest ryzyko

Odpowie na wszystkie Twoje pytania (a jeśli nie będzie znał odpowiedzi, co jest mało prawdopodobne, we własnym zakresie pozna ją i przekaże Tobie)

Pomoże dobrać strategię działania, odpowiednią dla Ciebie i Twoich możliwości

Spraw, by analiza zysków i strat była poprawna. A decyzja przemyślana.

Chcę skorzystać z konsultacji. Ile to kosztuje?

Cena konsultacji to 300 zł za jedną godzinę. To niewiele, jak na tę branżę.

Dodatkowy bonus: 

Bonus. Dostaniesz satysfakcjonującą zniżkę na wzory umów lub innych dokumentów, które specjalnie dla Ciebie stworzy nasz prawnik.
Dzięki konsultacji z doświadczonym inwestorem, nabierzesz pewności w swoich krokach. Poznasz odpowiedzi na swoje pytania i zabezpieczysz swoje interesy!

Umów się na krótką rozmowę. To nic nie kosztuje.