Certyfikat Agge Uczciwy Wynajmujący

Certyfikat Agge 

Uczciwy Wynajmujący

Jesteś uczciwym człowiekiem. Jak sprawić, by najemca od razu Ci zaufał i przestał zakładać, że być może usiłujesz go oszukać?

 

 


W mediach społecznościowych wiele jest historii o kłopotach z właścicielem mieszkania. Jest to główny powód, dla którego najemcy wolą dmuchać na zimne i zabezpieczać się na każdą okazję. Są uważni. Długo rozeznają oferty i powoli się decydują.Zmusza Cię to do wcześniejszego wystawiania ogłoszeń i pokazywania mieszkania na długo przed zakończeniem wcześniejszej umowy. Płacisz za to swoim czasem i uciążliwością dla aktualnych najemców.

 

 

A może wystarczyłoby, gdybyś miał argument rozwiewający wszelkie obawy? Obiektywne potwierdzenie, że działasz uczciwie i nie ma czego się obawiać? Możesz o to zadbać i w łatwy sposób pozbyć się problemów. Uzyskaj Certyfikat Agge Uczciwy Wynajmujący.

 

 

Na czym to polega?

  • Zweryfikujemy stosowane przez Ciebie wzory umów,
  • Poznamy reguły i wartości, jakimi kierujesz się podczas współpracy z najemcami,
  • Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem,
  • Zapytamy Twoich najemców o współpracę z Tobą,
  • Sprawdzimy standard mieszkania, jakie oferujesz najemcom.

Czy na pewno warto?

Jeśli dojdziemy do wniosku, że jesteś uczciwym wynajmującym, wydamy Ci Certyfikat Agge Uczciwy Wynajmujący. Udzielimy Ci rocznego prawa do posługiwania się nim, a także wpiszemy Cię na naszą Listę Uczciwych Wynajmujących. Wtedy każdy potencjalny najemca będzie mógł łatwo sprawdzić, czy warto Ci zaufać. Po roku możesz odnowić certyfikat i nadal cieszyć się zaufaniem najemców.

Czy to opcja korzystna dla Ciebie?

 

 

Tak! Ile to kosztuje?

Certyfikat Agge “Uczciwy wynajmujący” wraz z wpisaniem na Listę Uczciwych Wynajmujacych, którą może zobaczyć Twój najlepszy klient kosztuje 900 zł. 

Masz wątpliwości? 

Dajemy Ci 100% gwarancję zadowolenia. Jeśli uznasz, że Certyfikat nie spełnił Twoich oczekiwań, napisz do nas. Wiedz, że najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie z naszego wsparcia. 

 

 

 

Podsumowując:

Certyfikat Agge Uczciwy Wynajmujący:

  • daje Twoim najemcą pewność, że działasz uczciwie,
  • pomaga w zdobywaniu nowych lokatorów, poprzez obiektywną opinię,
  • wpisuje Cię na Listę Uczciwych Wynajmujacych, która jest dostępna online,
  • ściąga z Ciebie konieczność pozyskiwania pozytywnych opinii, tak ważnych dla przyszłego lokatora.

Dzięki Certyfikatowi Agge Uczciwy Wynajmujący możesz łatwo przekonać do siebie najemców i zyskać ich zaufanie.

 

 

Tak! Chcę zamówić Certyfikat Agge Uczciwy Wynajmujący.

Wiem, że dzięki temu dokumentowi zyskam na lepszych najemcach mojego mieszkania.

 

 

 

 


Życzymy Ci najlepszych transakcji i lokatorów.

Pozdrawiamy Cię serdecznie

Zespół Agge

 

 

P.S.: Pamiętaj, że Certyfikat Agge Uczciwy Wynajmujacy to nie tylko dokument, który możesz powiesić sobie na ścianie czy dodać na stronę. To także kolejny kanał komunikacji z Twoimi najemcami. Dzięki niemu promujesz się jako osoba, która działa uczciwie i tego samego oczekuje od innych.

P.P.S.Pamietaj, ze dajemy Ci gwarancję. Dodatakowo możesz się rozmyslić i dać znam znać w ciągu 3 dni, że nie jesteś zainteresowany naszym wsparciem. W takim wypadku zwrócimy Ci pieniądze, bez podawania powodu.

Umów się na krótka rozmowę. To nic nie kosztuje.

0